Son Aylarda Art of Life Co.'da neler oldu?

Kısa bir postla son aylardaki çalışmalarımı toparlamak istedim. Üzerinde heyecanla çalıştığım başka şeyler de var, yaratıcılığa ve üretmeye devam :)


Madde madde gelişmeler:
1 - Clinique Türkiye Instagram hesabı için cilt bakım rutinini bir self-care aktivitesi haline getirmeyi konuştuk.


Bu çalışma, hem pratik uygulamalar sunan, hem de bilimsel bilgiler içeren bir video oldu :)2 - Divarese Instagram storylerinde, iyi hissetmek için evde yapılabilecek öneriler paylaştım.
3 - İki ayrı grupla, 3 er haftalık Self-care Sunday workshop serisi yaptım! Bol bol paylaşım yaptık, baş etme mekanizmaları geliştirmek üzerine konuştuk.

Yepyeni Art of Lifer'lar kazandık :)4 - L'Officiel Mayıs sayısında, sevgili Gökce Algan "Dijital Dünyada Çekişmeli Rekabet" başlıklı yazısında benim de konuyla ilgili yorumlarıma yer verdi.

5 - Buseterim.com.tr'de yazmaya da tabiki devam ettim. Son dönemde konular çoğunlukla; değişen yaşam biçimimize adapte olabilmek, bu süreyi en iyi şekilde geçirebilmek oldu.


Recent updates from Art of Life Co.1 - I gave suggestions on skincare to feel like an act of self-care for Clinique Türkiye Instagram.


During the video, I provided some practical applications as well as giving scientific evidence about the topic.


2 - For Divarese Instagram stories, I shared my suggestions about ways to add moments of positivity to our daily life at home.3 - We finished a workshop series with two different groups. The theme was Self-care Sunday, special for isolation days. There were lots of sharing, caring, and understanding. Grateful for having new Art of Lifers in our community!